SHARANDAR

Odkrywaj Faerûn jak nigdy dotąd, razem z Sharandar, dodatkową strefą w Neverwinter, która wprowadza całkiem nowe postacie, instancje, lochy i wiele więcej!

ULEPSZANIE TOWARZYSZA

Nie możesz znieść obecności zwykłej jakości pomocnika, widząc lepszych towarzyszy?
Nie musisz, nowa opcja daje Ci możliwość wykorzystania Diamentów Astralnych, by zwiększyć jakość Twojego aktualnego towarzysza.

System Kampanii

Dołącz do elfów z Iliyenbruen w celu pokonania Malaboga i jego armii, razem z nową opcją meta-zadań. Odblokuj nowe regiony Sharandar w trakcie przechodzenia misji.

Edytor Przeciągnij i Upuść 3D

Aktualizacja Przeciągnij i Upuść pozwala autorom Foundry edytować właściwości zawartości i ustawiać lub przemieszczać każdą zawartość w swoim zadaniu w trybie podglądu 3D.

Wykuwanie oręża i Wynalazczość

Dwie nowe profesje, skupiające się na produkcji nowych broni oraz ekwipunku. Korzystające ze składników z end-game, pozwolą graczom stworzyć jedne z najlepszych broni w grze.

Słoneczne i Księżycowe Elfy.

Uosobienie inteligencji, wdzięku i odporności, czyli nowe rasy elfów! Obie będą dostępne z unikatowymi zdolnościami rasowymi i wyborem dodatkowych atrybutów.

Oręż Feywild

Bądź gotów na całkiem nowy arsenał przedmiotów do zdobycia, wszystkie inspirowane pięknem Feerii.

Fomorianie i Czerwone czepce.

Fomorianie są paskudnymi, zdeformowanymi gigantami z Podmroku. Malabog i jego armia Fomorian w Sharandar, wspomagana jest przez czerwone czepce, gnomy, które zostały przeistoczone przez złą magię Fomorian.

1 2

JUŻ DOSTĘPNY!

Sharandar. Niegdyś serce królestwa księżycowych i leśnych elfów Iliyanbruen, zostało dawno temu prawie doszczętnie zniszczone przez najeżdzające hordy orków. Pomimo wygrania wojny, mieszkańcy Iliyanbruen zostali rozpędzeni. Część społeczności leśnych elfów zdołała przetrwać na teranach, znanych dzisiaj jako Lasy Neverwinter. W tym czasie, wielu z księżycowych elfów, korzystając z potężnej magii, zdecydowało się przenieść pozostałości Sharandar do starodawnej ojczyzny, Feywild.

W Feywild, przybysze z Iliyanbruen, musieli zmierzyć się z tymi samymi stworzeniami z Feydark, które w dawnyh czasach zmusiły ich przodków do ucieczki z Faerûn. Fomorianie, cyklopy, czerwone czepce i trolle zdominowali lasy Feywild. Tylko po wielu stoczonych bitwach efy mogły zabezpieczyć dla siebie Nowe Sharandar.

Wieki później, Feywild sprzymierza się ponownie z Faerûn. Potomknowie pierwotnych mieszkańców z Iliyanbruen, elfy Nowego Sharandar, powracają by przejąć swoje dziedzictwo. Wędrując przez fae, pomiędzy światami, poszukują ruin dawnego Sharandar i elfiego rodu, który za sobą pozostawili.

Jednak siły Feydark także powróciły. Dowodzeni przez Króla Malaboga, fomorianie dążą do zniszczenia Nowego Sharandar i przejęcia kontroli nad fae, w drodze do Lasów Neverwinter. Elfy Iliyanbruen znajdują się pod oblężeniem i potrzebują sojuszników w walce przeciw Malabogowi. Czy odpowiesz pomocą na ich wezwanie?